SEO Uyumlu Makale

SEO Uyumlu Makale hizmeti, profesyonel bir dil ve kurguyla hem hedef kitlenize hitap eden hem de arama motoru sonuç sayfalarında kendine yer edinen metinler elde etmenizi sağlar. Günümüzde markalaşmanın ilk koşullarından biri yazılı basın veya web içeriği fark etmeksizin özgün, yüksek kaliteli metinlere sahip olabilmektir. Okuyucuların hatalarla karşılaştığı ya da verdiği bilgilerde eksiklik, yanlışlık tespit ettiği içerikler de aynı oranda markanıza zarar verebilecektir.

Profesyonel İçerikler SEO Çalışmalarınıza Destek Olur

Google gibi arama motorları ilk zamanlarda hangi sayfanın daha kaliteli içerik ürettiğini belirlemek için nicelik kavramına önem veriyordu. Dolayısıyla bir sayfadaki makale ne kadar fazla kelime sayısıyla kaleme alındıysa Google algoritmalarına göre o kadar değerliydi. Bu internet dünyasında adeta okunması imkansız sözcük yığınlarından oluşan karma karışık sayfaların çoğalmasına neden oldu.

Günümüzde ise SPAM çalışmaları önüne geçebilmek için artık niceliğe değil niteliğe önem veren algoritmalar geliştirildi. Makale içerisinde geçen sözcüklerin birbirleriyle alakasından yazım kurallarına; internetteki arama hacimlerinden metin içerisindeki homojen dağılımına kadar pek çok kriter göz önüne alınıyor. İşte bu noktada SEO Uyumlu makalelerde gazetecilik, yaratıcı yazarlık ve dijital pazarlama yeteneklerimi bir araya toplayan kusursuz içerikler oluşturarak sayfalarınıza değer katıyorum.

Profesyonel İçerikler SEO Çalışmalarınıza Destek Olur
Profesyonel İçerikler SEO Çalışmalarınıza Destek Olur
Anahtar Kelime Aranma Hacimlerini Kullanmak
Anahtar Kelime Aranma Hacimlerini Kullanmak

Anahtar Kelime Aranma Hacimlerini Kullanmak!

Herhangi konu hakkında gayet yeterli bilgi sahibi olabilirsiniz ancak bu kusursuz bir içerik oluşturabileceğiniz anlamına maalesef gelmiyor. İnternet dünyasında yapılan her hareket kayıt altına alınarak istatistikleri çıkarılır. Bu sayede algoritmalar hangi konunun, hangi sözcüğün, hangi konumda aratıldığını tespit edebilir. Nihayetinde de hangi sözcüklerden dolayı insanların sizin sayfanızı ziyaret etmesi gerektiğine karar verilir.

 • Blog makalesi
 • E-Kitap
 • İnfografik Metni
 • Teknik inceleme
 • Video Text
 • Animasyon Text
 • Özgün makale
 • Kurumsal içerik
 • Hakkımızda yazısı
 • Misyon Vizyon Metni
 • Basın bülteni
 • Tanıtım yazısı

İhtiyaçlarınızda kalitesini sorgulamak zorunda kalmayacağınız metinler için iletişime geçebilirsiniz.

Site İçi Linkleme Optimizasyonu

En değerli backlinkleriniz web sitenizdeki iç linkleme yoluyla oluşturduğunuz bağlantılardır. Pek çok web site sahibinin uygulamayı ihmal ettiği bu yapı gelişi güzel değil belirli bir hiyerarşide kurulmalıdır. Şöyle düşünebilirsiniz, bir yazınızdan başka bir yazıla link verirken iki yazı arasında aynı zamanda bir sanal ağ da kurmuş oluyorsunuz. Birbiriyle alakasız veya ideal oranın üstünde verilen linkler sitenize zarar verebilir. Ancak kullanıcıları sitede tutmaya yardımcı olacak kritik öneme sahip linklemeler oldukça işinize yarayacaktır.

SEO Makale yazımı ile web sitenizin bu yapısına değer katacak ağlar oluşturuyorum. U sayede yayınlanan yazının SEO gücünü diğer bağlantılı sayfalarla paylaşarak URL Raiting değerinizde artış sağlıyorum.

Site İçi Linkleme Optimizasyonu
Site İçi Linkleme Optimizasyonu
Search Enginer Optimization Specialist
SEO Uzmanlığı

SEO Uzmanlığı

Makale yazım hizmeti alabileceğiniz firma veya freelancer çalışanların çok büyük bir kısmı içerik yazımı konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Ancak Search Engine Optimization alanındaki tecrübelerim sayesinde herhangi bir alanda rekabet gücü maksimüm seviyede arama motoru dostu içerikler oluşturmaktayım.

SEO alanındaki en etkin yazılım ve analiz araçlarıyla her bir metin için özel araştırma yaparak kritik öneme sahip anahtar kelimeleri belirliyor, metin içerisinde homojen dağılımıyla kusursuz bir yapı elde etmeyi amaçlıyorum. Uzun kuyruk, semantik, organik arama sonuçlarına hitap eden makaleler alan adınızın otoritesine değer kazandırdığı gibi ziyaretçi sayınızda da artış yakalamanızı sağlayacaktır.

Güçlü Görsel İçerik

Çağımız dijital etkileşimin en yüksek kullanım oranına sahip olduğu zamanlara tanıklık ediyor. Bu etkileşimin en büyük payı video içeriklere, daha sonraki payı da görsel tasarımlara ait. All in one diye tabir edilen hepsi bir arada profesyonel içerik talep etmeniz halinde

 • Animasyon Video
 • Text Video
 • Gif Animasyon
 • Özgün Görsel Tasarım
 • İnfografik

İçeren tam anlamıyla SEO uyumlu, yüksek kullanıcı etkileşimli metinler oluşturmaktayım.

Güçlü Görsel İçerik
Güçlü Görsel İçerik
Sosyal Medya Paylaşım Desteği
Sosyal Medya Paylaşım Desteği

Sosyal Medya Paylaşım Desteği

Yukarıda bahsettiğimiz dijital etkileşim çağının ilk akla gelen aracı platformları elbette ki sosyal medya hesapları. Kusursuz bir içerik sadece web sitenizde paylaşılmakla kalmamalı, sosyal medya hesaplarınız tarafından da link çıkışlarıyla desteklenmelidir. Marka bilinci oluşturma koşullarından ilk adımın kurumsal bir web sitesi sahibi olmak gerektiği tartışılmaz bir gerçek. Ancak özellikle genç nüfusa hitap etmenin yegane yolunun da sosyal medya hesap yönetimi olduğu unutulmamalıdır.

Hazırlanan SEO Uyumlu makale ve diğer içeriklerin sosyal medya paylaşımı, ücretli reklam kampanyasının yürütülmesi çalışmaları için de talepte bulunabilirsiniz. İçeriğinizin üretiminden hedef kitleyle buluştuğu ana kadar tüm adımları tek bir kişiyle irtibatta kalarak gerçekleştirmeniz mümkün.

SEO ve User Experience (UX) İlişkisi

Potansiyel ziyaretçilerinize sunduğunuz içeriklerin kalitesi veya özgünlüğü tartışılmaz olsa da onları web sitenizde vakit harcamaya ikna edecek kullanıcı deneyimi kurallarını da uygulamanız gerekecektir.

SEO Danışmanı desteği ile eksik yönlerinizin analiz edilmesini, yapılması gerekenler hakkında rapor oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Web sitenizin açılış hızı, renk paleti, kullanılabilirliği, link yapısı vb. pek çok konu hakkında uzman yardımı almanız mümkün.

SEO ve User Experience (UX) İlişkisi
SEO ve User Experience (UX) İlişkisi
SEO Uyumlu Makale Gücü
SEO Uyumlu Makale Gücü

SEO Uyumlu Makale Gücü

Arama motoru sonuçlarında ön sıralarda yer almayı bir yarış olarak düşünürsek elbetteki sizden önce başlayanlar sıralama olarak önünüzde olacaktır. Hiçbir çalışma size çok kısa sürede ilk sayfa, ilk sıra garantisi gibi temeli olmayan sözler vermemelidir. SEO uzmanları çok iyi bilir ki bu tür çalışmalar eninde sonunda cezalandırılarak web sitenizin tamamen sonuçlardan dışarı atılmasına neden olur.

Peki, nasıl bu yarışı kazanabiliriz? Bunun en net cevabı SEO kurallarına uyan web site oluşturmak, kaliteli içeriklerle güncel kalarak çaba gösterdiğinizi ispatlamak. Arama sonuçlarına karar veren algoritmaların karşı koyamayacağı kaliteye ulaştığınızda ve bunu devam ettirdiğinizde yarışı önde tamamlamak kaçınılmaz olacaktır.

SEO Uyumlu Makale Örneği
SEO Uyumlu Makale Örneği indir
SEO Uyumsuz Makale Örneği
SEO Uyumsuz Makale Örneği indir

SEO Uyumlu Makale Hizmeti İletişim Formu